کاهش پینگ بازی ولورانت

24 آبان 1401 Category بدون دیدگاه

کاهش پینگ بازی ولورانت که یک بازی شوتر پرطرفدار است،  بسیار پر اهمیت است.به این دلیل که سرعت و تاکتیک در این بازی اهمیت زیادی دارد که اگر پینگ بازی بالا باشد، سرعت کاهش می‌یابد.ولورانت خود از ترکیب دو بازی پر هیجان دیگر مثل کانتر گلوبال و همچنین اوراچ تاثیر گرفته و اکنون محبوبیت جهانی دارد.

بنابراین اگر جز آندسته از افرادی هستید که از بازی شوتر لذت می‌برید و به دنبال یک نسخه لذت بخش هستید، ولورانت بهترین گزینه است.در این مقاله قصد داریم تحت عناوین زیر به کاهش پینگ بازی ولورانت و سرویس کاهش پینگ بپردازیم:

  • بازی ولورانت
  • تاثیر پینگ در بازی ولورانت
  • نحوه بازی ولورانت
  • روش‌های کاهش پینگ بازی ولورانت
کاهش پینگ بازی ولورانت

کاهش پینگ بازی ولورانت

بازی ولورانت

قبل از اینکه به کاهش پینگ بازی ولورانت بپردازیم، بهتر است در مورد ماهیت و سبک بازی بیشتر بدانیم.یک بازی ویدیویی آنلاین از دسته شوتر و البته چند نفره که با سبک اول شخص طراحی شده است.

همین سبک هیجان آن را چند برابر کرده است و گیمر در یک میدان مبارزه  آنلاین حضور دارد که وقایع شگفت‌انگیز را تجربه می‌کند.این بازی در سال 2019 به درخواست شرکت مایکروسافت ویندوز توسط ریوت گیمز ساخته و پرداخته شد.

البته از ابتدا با نام ولورانت نبود بلکه به اسم رمز پراجکت A  تحت نسخه بتا در آوریل 2020 به انتشار رسید.و در نهایت در ژوئن 2020 وارد بازار بازی‌های شوتر شد.

در مجموع بازی ولورانت یک بازی از نوع تاکتیکال شوتر است که آنلاین می‌باشد و دو تیم 5 نفره مقابل هم قرار می‌گیرند.در طی 25 راند باید به مسابقه بپردازند، تیمی که در مرحله سیزدهم برنده شود، در واقع پیروز میدان محسوب می‌شود.

یعنی هر کدام از راند‌های بازی تقریبا نزدیک به 100 ثانیه طول می‌کشند و اگر بخواهیم مجموع زمان هر رقابت را برآورد کنیم، نزدیک به 40 دقیقه می‌باشد.و البته رقابت‌های یک طرفه هم دارد که مجموع زمان هر رقابت یک طرفه به 20 دقیقه می‌رسد.در ادامه در کنار کاهش پینگ بازی ولورانت به نحوه بازی هم پرداخته خواهد شد.

 

مطالب پیشنهادی :  کاهش پینگ بازی پابجی

 

تاثیر پینگ در بازی ولورانت

اگر بخواهیم از تاثیر پینگ در بازی ولورانت و کم کردن پینگ بازی ولورانت صحبت کنیم. نیاز است که چند اصطلاح را با هم مشخص کنیم.

تاخیر در بازی آنلاین ولورانت

بسیاری گمان می‌کنند که وقتی سرعت اینترنت باکیفیت یا  به اصطلاح بالا باشد، پس به راحتی مواردی مثل دانلود، آپلود برای پایین آوردن تاخیر می‌تواند، کافی باشد.اما اینگونه نیست و اصلا تاخیر در بازی آنلاین وارکرافت چیست؟

تاخیر که با پینگ مورد اندازه و بررسی قرار می‌گیرد در واقع مدت زمانی است که دستگاه شما که با آن بازی را انجام می‌دهید طول می‌کشد تا به سرور اصلی بازی اطلاعات را ارسال کند.و بعد اطلاعات مورد نیاز را دوباره به دستگاه شما انتقال دهد.

اینجاست که میزان پینگ مشخص می‌شود، هر چقدر پینگ پایین باشد پس سرعت بازی بالا خواهد بود.مثلا اگر پینگ بازی که شما انجام می‌دهید 100 میلی ثانیه باشد، یعنی میزان رفت و برگشت این اطلاعات تنها یک دهم ثانیه طول خواهد کشید.برای همین است که باید روش‌های کاهش پینگ بازی ولورانت را بدانیم تا با سرعت بهتری بازی انجام شود.

کاهش پینگ ولورانت

کاهش پینگ ولورانت

نوع ارتباط تاخیر و گیم پلی

اگر دوست دارید یک بازی روان و سریع داشته باشید، پس نیاز است که میزان پینگ بازی را پایین آورید.و حالا اگر پینگ بالا باشد چه اتفاقی بر سر گیم پلی می‌آید؟اینگونه می‌شود که بازی با قطع و وصل همراه است که اصطلاحا به آن تله پورت می‌گویند.یعنی بازیکنان به یک باره در زمین بازی ظاهر می‌شوند و یا به صورت غیر عادی محو می‌شوند.

حرکاتی که بازیکن در میدان بازی دارد، مدام با منقطع و وصل می‌شود و اینگونه است که بازی روانی نخواهید داشت و بیشتر شما را عذاب خواهد داد تا اینکه سرگرم کند.از طرفی وقتی کاهش پینگ بازی ولورانت صورت نگیرد، یک نبرد واقعی و منصفانه صورت نمی‌گیرد.چرا که از طرف تیم حریف مدام تحت تاثیر و تیراندازی قرار می‌گیرید و خواهید باخت.

میزان تاخیر لازم برای  بازی آنلاین ولورانت

بخش اعظمی از بازی‌های آنلاین و نه فقط ولورانت به پینگ زمانی شما و سایر بازیکنان اختصاص دارد.در برخی از موارد مثل کشورهای تحریم که از این قبیل بازی‌های تحریم شده‌اند، شرایط عادی برای پینگ بازی را ندارند.بنابراین نیاز است که از سایر روش‌های جانبی کمک بگیرند تا بتوانند پینگ بازی ولورانت را پایین آورند.شاید بپرسید که ایده‌آل‌ترین و بهترین پینگ بازی آنلاین چه پینگی است؟

بهترین آن بین 20 تا 30 میلی ثانیه برآورد می‌شود که رسیدن به این عدد  در کشور ما سخت است.اما نشدنی هم نیست و در ادامه روش‌های کاهش پینگ بازی ولورانت را ارائه خواهیم داد.حدود پینگ زمانی بین 30 تا 100 میلی ثانیه هم باکیفیت است و می‌توانید بازی لذت بخشی را تجربه کنیدبین 100 تا 150 میلی ثانیه هم قابل قبول می‌باشد و بازی می‌تواند به خوبی انجام شود.

اما اگر میزان پینگ بازی بالاتر از 150 میلی ثانیه باشد، باید از روش‌های کاهش پینگ استفاده کنید.

 

مطالب پیشنهادی :  کاهش پینگ بازی فورتنایت

 

بازی ولورانت و کاهش پینگ بازی

درست است که ولورانت یک بازی شوتر هیجان‌انگیز است و شاید از بیرون که به آن نگاه می‌کنید ، فکر کنید که چندان سخت نیست.اما در عمل به عنوان یک گیمر که قصد دارید این بازی را شروع کنید، تازه متوجه می‌شوید که چه بازی پیچیده‌ای در نوع خود می‌باشد.یکی از حساسیت‌های بالایی که بازی ولورانت دارد این است که نحوه تیراندازی و دویدن باید بسیار حرفه‌ای باشد و نیاز به چند بار تمرین دارد.

یعنی به راحتی حین دویدن نمی‌توانید شلیک دقیق به هدف داشته باشید.البته تمهیداتی در بازی اعمال شده است اما در مجموع برای شلیک راحت و حرفه‌ای نیاز به تمرین دارید.که نباید کاهش پینگ بازی ولورانت را نادیده گرفت تا بتوانید با سرعت قابل تنظیم شلیک را انجام دهید.

عوامل مهم برای پیروزی در میدان ولورانت

  • نشانه گیری دقیق و درست
  • موقعیت شناسی
  • پیشبینی درست محل اختفای دشمن
  • سلاح و زره قدرتمند
  • سرعت عمل بازیکن

نقش ایجنت‌ها و سلاح‌ها

تنوع کاراکتر در بازی ولورانت بسیار زیاد است و برای همین موضوع شما به عنوان یک گیمر می‌توانید پلی استایل‌های زیادی را تجربه کنید.اما در نهایت شیوه بازی همه کاراکترها یک دست می‌باشد و نسبت به دو نسخه دیگر که ولورانت از آن‌ها ایده گرفته است، متفاوت نیست.کاراکتری مثل ایجنت‌ها در حال حاضر چندان تنوع شخصیت ندارند و فعلا  روی آن‌ها کار نشده است.

نوع سلاح‌های گرمی که در بازی استفاده شده است کمی کار کردن با آن‌ها سخت است.بنابراین توصیه می‌شود در مواقع زنگ تفریح با آن‌ها بیشتر کار کنید تا بهتر بتوانید، در طول بازی از سلاح‌ها استفاده کنید.

بدی انتخاب سلاح در بازی ولورانت این است که طراحی بیشتر آن‌ها تقریبا مشابه است و ایجاد اختلاف و تمایز بین آن‌ها کم است.هر چند که کاهش پینگ بازی ولورانت هم تا حد زیادی بر نوع شلیک تاثیر زیادی دارد که در انتهای مقاله بدان پرداخته خواهد شد.طراحی نقشه‌های موجود د بازی ولورانت بسیار  منظم و با گرافیک بالا انجام شده است.

نقشه‌های مکان‌های دور و دراز و پر پیچ و خم قادر است گیمر را به درستی راهنمایی کند.

کاهش پینگ valorant

کاهش پینگ valorant

گرافیک بازی ولورانت

شاید در دید اول وقتی وارد بازی می‌شوید، متوجه شوید که گرافیک خیلی بالایی ندارد.اگر بخواهیم صادقانه عنوان کنیم ، گرافیک بازی قابل مقایسه با دو نسخه الهام گرفته مثل اوراچ و همچنین رینبوسیکس نیست.

اما نبردهای بازی به گونه‌ای طراحی و برنامه‌ریزی شده‌اند که با درگیر شدن و محو شدن در بازی اصلا گرافیک نه چندان قوی به چشم گیمر نخواهد آمد.با این وجود بازی ولورانت یک بازی تازه طراحی شده است که جای زیادی برای رشد و ترقی دارد.در حال حاضر با ایده گرفتن از اوراچ و رینبوسیکس است که توانسته گیمرهای زیادی را نسبت به خودش جذب کند.

 

مطالب پیشنهادی :  کاهش پینگ بازی وارکرافت

 

روش‌های کاهش پینگ بازی ولورانت

همانطور که در طول مقاله بدان اشاره کردیم، بازی ولورانت یک بازی جدید با قابلیت‌های متعددی است.اما بیشترین هیجان آن منوط به شلیک و تیراندازی است که بخش اصلی بازی است.شلیک به موقع به هدف در طول بازی جهت برد و باخت مراحل متعدد نقش بسزایی دارد.بخشی از این شلیک به موقع به میزان پینگ یا همان تاخیر تایم مربوط است.

پینگ در واقع همان مدت زمان لازم است که اطلاعات را از دستگاه گیم به سرور اصلی انتقال و دوباره با بسته اطلاعات جدید به سیستم برگردانده می‌شود.حال اگر این تاخیر بالا باشد؛ شما نمی‌توانید بازی خوبی را ارائه دهید.پس بد نیست روش‌های کاهش پینگ بازی ولورانت را فرا بگیرید.

کاهش پینگ بازی ولورانت : غیر فعال کردن آنتی ویروس و موارد مشابه

اگر برنامه‌های مبنی بر آنتی ویروس، ویروس کش روی لپ تاپ یا گوشی موبایل فعال دارید، بهتر است برای امتحان کردن هم که شده آن‌ها را حین بازی غیر فعال کنید.

ممکن است اینگونه برنامه‌ها بر میزان پینگ بازی تاثیر زیادی داشته باشند.

سرویس DNS

گوگل DNS   آدرس :8.8.8.8 ، 8.8.4.4

1-این DNS  می‌تواند یکی از بهترین‌ها برای کاهش پینگ بازی باشد.

دی‌ان‌اس Cloudflare آدرس :1.1.1.1

2-سرویس Cloudflare بسیار عالی می باشد زیرا تمامی تحریم ها را شکسته و پینگ را کم نگه می دارد.

3-دی‌ان‌اس Quad9  آدرس :9.9.9.9 ، 9.9.9.10

این سرویس جزو سرویس های محبوب و خوب می باشد

4- دی‌ان‌اس OpenDns  آدرس :208.67.222.222

بهترین سرویس جهت کاهش پینگ با نوین پینگ

از نوین پینگ می‌توانید بهترین سرویس‌های کاهنده پینگ را خریداری کنید.سرویس‌های مورد ذکر می‌توانند برای ایجاد سرعت بالا و افزایش لذت بازی نقش موثری داشته باشند.کافی یکی از آن‌ها را که مناسب با گوشی هوشمند شماست، دانلود کنید و مورد استفاده قرار دهید.پینگ بازی بهتر است بین 30 تا 120 باشد و از این رو با سرویس‌های معرفی شده در نوین پینگ قادر خواهید بود، سرعت بازی را بالا ببرید.

نوین پینگ با در نظر گرفتن بهترین قیمت و کیفیت توانسته مشتریان زیادی جذب و جایگاه یکی از بهترین سرویس های کاهش پینگ و سرویس رفع تحریم بازی های آنلاین را در دست خود بگیرد ! سرور های ما دارای آپ تایم (Up Time) بالا بوده و با بهینه بودن همه عوامل ، می تواند پینگ شما را به شدت کاهش دهد . شما با مراجعه به صفحه اصلی می توانید برای خرید مراجعه و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید .

خب دوستان عزیز نوین پینگ ، ممنون که تا اینجا با ما همراه بودید امیدواریم مطلب “کاهش پینگ بازی ولورانت” برای شما مفید بوده باشه و تونسته باشه به صورت مختصر و مفید به شما نکات را توضیح بدهد ، اگر شما هم اطلاعات و نظراتی در این موضوع دارید که فکر میکنید ما جا انداختیم خوشحال میشیم با ما توی بخش نظرات در میان بزارید .

سرویس کاهش پینگ نوین

سرویس کاهش پینگ نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *