کاهش پینگ بازی وارکرافت

24 آبان 1401 Category بدون دیدگاه

کاهش پینگ بازی وارکرافت : این بازی محبوبیت زیادی دارد که تقریبا سال 2014 با بیش از ده میلیون بازیکن توانست بیشترین بازیکن را در در سبک بازی‌های ام ام او آرپی جی داشته باشد.این بازی هم مانند بسیاری از بازی‌های ویدیویی آنلاین است و طبیعتا متکی به اینترنت می‌باشد و مشکلاتی از قبیل سرعت و قطعی وجود خواهد داشت.

برای همین در این مقاله قصد داریم پیرامون کاهش پینگ بازی وارکرافت و سرویس کاهش پینگ نوین توضیحاتی در قالب عناوین زیر ارائه دهیم:

  • بازی وارکرافت
  • پینگ در بازی وارکرافت
  • آموزش بازی وارکرافت
  • کاهش پینگ در بازی وارکرافت
کاهش پینگ بازی وارکرافت

کاهش پینگ بازی وارکرافت

بازی وارکرافت یا دوتا 2

بازی وارکرافت یا World of Warcraft  به معنای جهان جنگ پیشه یا به معنای دیگری چون هنر جنگ است.نام اختصاری آن WOW  می‌باشد که یک نوع از بازی‌های ویدیویی با مبارزات چند نفره آغاز می‌گردد.

این بازی تقریبا در سال 2004 به سفارش مایکروسافت توسط شرکت بلیزارد انترتینمنت ساخته شد.وارکرافت نسبت به سایر بازی‌ها بسیار شلوغ، پر کاراکتر و وسیع است که تقریبا بازی را سخت می‌کند.برای همین است که کاربران زیادی فکر می‌کنند از پس این بازی بر نمی‌آیند و کمتر به سراغ آن می‌روند.

در بخش‌های بعدی حتما شرایط و نحوه بازی را در کنار کاهش پینگ بازی وارکرافت توضیح خواهیم داد.بازی از اجزای متعددی تشکیل شده است که عبارت است از:

  • هوردها Horde
  • متحدین Alliance
  • کلاس‌ها
  • تانک‌ها
  • شفادهنده
  • DPS

 

مطالب پیشنهادی :  کاهش پینگ بازی پابجی

 

بخشی از سختی بازی در مورد نوع کلاس‌هاست، هر نژادی که شامل هوردها و متحدین می‌شود، محدودیت‌های خاصی دارند و متناسب با همین محدودیت‌ها می‌توانند کلاس‌ها را شرکت کنند.

در واقع کلاس دارای یک سری مزایا و معایب است ولی هدف آن ارتقای قدرت می‌باشد.

هر کدام از اجزا و افراد تشکیل دهنده متحدین یا هوردها می‌توانند یک نوع کلاس را انتخاب کنند.

در نهایت مراحل بازی در وارکرافت بنا به تقابل بین متحدین و هوردها متفاوت است که معمولا هوردها را به سمت جنگل‌های سیاه و صخره‌های تنگ و باریک به عقب می‌کشانند.

البته مشکلی که بیشتر بازی‌های آنلاین دارند،پینگ است که باید برای کاهش پینگ بازی وارکرافت هم تمهیدات ویژه در نظر بگیریم.

پینگ در بازی وارکرافت

بازی وارکرافت بعد از گذشت تقربیا هجده سال همچنان بر قدرت جذابیت و هیجان خود پایبند بوده است.حتی با تغییرات اساسی‌تر که در سال‌های 2014 تا 2019 بر آن به صورت جدی‎‌تر اعمال شد، طرفداران بیشتری را جذب خود کرد.

اگرچه بازی تقریبا سخت و گاهی پیچیده دارد اما خود این موضوع بر هیجان بازی می‌افزاید .اما بازی وارکرافت هم از بازی‌های دیگر ویدیویی و البته آنلاین مستثنی نیست و مشکلاتی مثل بالا رفتن پینگ سرعت آن را پایین می‌آورد.

پینگ  در واقع میزان تاخیری که  یک داده از سمت فرستنده به سمت گیرنده ارسال می‌کند و  دوباره باید تحت اطلاعات جدید بازگردد.ما در هر نوع سروری به کمک پینگ میزان تعلل و تاخیر زمانی را مشخص می‌کنیم، اگر این مقدار پینگ بالا باشد یعنی بر سرعت بازی تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

اما برای کاهش پینگ بازی وارکرافت چه باید کرد تا بتوان یک بازی باکیفیت و پر هیجان را اجرا کرد.در ادامه و در بخش آخر حتما به روش‌های کاهش پینگ در این بازی اشاره خواهیم کرد.

 

راهکار های کاهش پینگ بازی دوتا 2

راهکار های کاهش پینگ بازی دوتا 2

 

مطالب پیشنهادی :  کاهش پینگ بازی موبایل لجند

 

آموزش بازی وارکرافت

قبل از آنکه به کاهش پینگ در بازی وارکرافت بپردازیم، بهتر است که در مورد خود بازی وارکرافت اطلاعاتی را ارائه می‌دهیمکه خود این اطلاعات می‌تواند تا حدودی بر یادگیری و کاهش پینگ بازی نقش موثری داشته باشد.

اولین کاراکتر را بسازید

اولین کاری که باید در میدان بازی وارکرافت انجام دهید این است که فرقه، گروه، نژاد و یا همان کلاس خود را به درستی انتخاب کنید.پیشنهادی که به شما می‌شود این است که سرورهایی که جمعیت خیلی زیاد دارند مثل New Player استفاده نکنید.

همچنین برخی از  گیمرها تصمیم دارند که با دوستان خود در این بازی شرکت کنند.قبل از هر چیز بهتر است بدانید قرار نیست که شما به جایی حمله کنید یا فتح کنید.

این بازی از از ماموریت‌های اصلی و همچنین جانبی زیادی تشکیل شده‌ است که بیشتر به کشف مکان‌های جدید، شکار انواع غول و موجودات وحشتناکی که بر سر راه موجود است، می‌باشد.حتی تفریح و سرگرمی مثل ماهیگیری و شکار حیوانات دارد که می‌تواند یکی از بهترین سرگرمی‌های بازی باشد.بنابراین قبل از بازی با   دوستان خود حتما نژاد یا کلاس خود را هماهنگ انتخاب کنید.

برای انتخاب نژاد سعی نکنید که به ویژگی‌های خاص یا بی‌نهایت قدرتمند وابسته شوید.بهتر است، برای انتخاب نژاد بر اساس فیزیک و ظاهری که مطلو‌ب‌تر به نظر می‌رسد، دست به انتخاب بزنید.

انتخاب دسته یا کلاس

برای روند کاهش پینگ در بازی وارکرافت بد نیست به انتخاب نوع دسته یا کلاس خود دقت بیشتری داشته باشید.کلاس در واقع روی سرنوشت و شخصیت‌های شما تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد.بازی وارکرافت از 12 کلاس مختلف با قابلیت‌ها و ویژگی‌های خاص تشکیل شده است.و در ادامه این کلاس‌ها به زیر گروه‌های جداگانه تدافعی، تهاجمی و همچنین پشتیبانی تقسیم می‌شوند.برای انتخاب کلاس به ذائقه خود توجه بیشتری داشته باشید.

 شروع بازی وارکرافت

معمولا برای شروع بازی وارکرافت قدم‌های سختی مورد نیاز نیست اما کمی زمان‌بر می‌باشد تا با محیط آشنا شوید.البته که باید برای کاهش پینگ بازی وارکرافت اقدام کرده باشید که در شروع و حین بازی مشکل سرعت نداشته باشید.

قدم اول شروع بازی

حال که نژاد و کلاس خود را مشخص کردیده‌اید، وارد مرحله بازی می‌شوید.بسیاری از بازیکنان به خاطر دنیای بزرگ وارکرافت و حجم اطلاعات از همان ا ابتدا پس می‌کشند.اما بهتر است بدانید در کنار دنیای بزرگ این بازی به راحتی می‌توانید به تناسب اطلاعاتی که به شما داده شده است، مسیر درست را انتخاب کنید.در ابتدا برای اینکه اطلاعات بگیرید باید به کاراکترهایی که علامت تعجب زرد طلایی روی سرشان دارند؛ ارتباط برقرار کنید.

اطلاعات مفید را بگیرید و در واقع XP  دریافت کنید.بازی وارکرافت دارای یک سری اطلاعات است که در قالب متن به شما ارائه می‌شود.این متون گاهی طنز و جالب هم هستند که بهتر است خوانده شوند، همچنین بر یادگیری زبان انگلیسی شما تاثیر بسیار خوبی خواهند داشت.وقتی مرحله اول را تا لول 10 طی کردید، مجاز هستید یکی از محتواهای قبلی را انتخاب کنید و تا مرحله 50 با همان ادامه دهید.

بهتر است که Boost  کنیم یا نه

سوالی که در حین بازی ایجاد می‌شود این است که بعد از انجام مراحل اولیه امکان دارد بازی به شما یک سکه بدهید.تا با این سکه بتوانید کاراکتر خود را از سطح 10 به سطح 50 برسانید.اما بهتر است ابتدا یک الی دو کلاس را خودتان انتخاب کنید.و کاراکتر را خودتان ارتقا دهید، تا با ویژگی‌های آن آشنا شوید. بدون شک رساندن کاراکتر به دست خودتان تا لول 50 شیرین‌تر خواهد بود.وقتی یک الی دو کلاس را انتخاب کردید و ادامه دادید، می‌توانید Boost  کنید و تا مرحله shadowlands ادامه دهید.

تعامل با سایر بازیکنان

با فراهم آوردن کاهش پینگ بازی وارکرافت می‌توانید یک بازی هیجان‌انگیز در کنار سایر بازیکنان داشته باشید.معمولا بازی وارکرافت برای افرادی طراحی شده‌اند که دوست دارند به یک بازی تکی بپردازند.اما فراموش نکنید بازی هیجان‌انگیز در کنار دیگر بازیکنان امکان‌پذیر است.پس بهتر است که که تعامل خود را با سایر بازیکنان حفظ کنید. آپ کردن یا به اصطلاح Farm  کردن سایر آیتم‌ها با افراد و بازیکنان دیگر  میهج‌تر است.

استفاده از افزونه‌ها

از دیگر ویژگی‌های برتر بازی وارکرافت در کنار کاهش پینگ بازی وارکرافت این است که هر چیزی قابل شخصی‌سازی و همچنین تغییر است.از این بابت که هر چیزی در آن به رابط کاربری و هسته خود بازی است. ممکن است حجم آن‌ها را در طول بازی زیاد باشد.اما توجه داشته باشید که کیفیت و بخشی از هیجان بازی به هیمن افزونه‌ها بستگی دارد که بازی بدون آن را غیر ممکن می‌کند.

در داستان غرق شوید

کاراکترهایی مانند غول‌های آتشین، ارواح خبیث و دیگر موجودات دهشتناک در بازی وارکرافت با ترس و هیجان خاصی همراه هستند.اگر جز افرادی هستید که از حوادث تاریخی استقبال می‌کنید و دوست دارید به دل تاریخ بزنید و اتفاقات عجیب و غریب را تجربه کنید.حتما بازی وارکرافت را تجربه کنید آنقدر غرق بازی می‌شوید که برای چند ساعت دنیای اطراف خود را به شدت فراموش می‌کنید.

نمایش پینگ در وارکرافت

نمایش پینگ در وارکرافت

مطالب پیشنهادی :  کاهش پینگ کالاف دیوتی موبایل

 

کاهش پینگ وارکرافت

همانطور که در طول مقاله اشاره شد، بازی وارکرفت جز بازی‌های آنلاین چند نفره است که نزدیک به بیست سال به قوت محبوبیتش ادامه می‌دهد.منتهی به مانند سایر بازی‌های آنلاین با قطع اینترنت و تاخیری در بازی و سرعت همراه است.برای کاهش پینگ بازی warcraft می‌توان اقداماتی اساسی را انجام داد.

مشاهده پینگ شخصی

قبل از اینکه بدانیم برای کاهش پینگ بازی وارکرافت چه باید کرد؛ ابتدا مشاهده کنید پینگ شما چقدر است.

در بخش منوی run  دستور مبتنی بر cmd  را اجرا کنید.

طبق صفحه‌ای که برای شما باز می‎‌شود، دستور زیر را اجرا کنید:

ping world-of-warcraft.ir

پینگ شما باید بین 50 تا 250 باشد.

چک کردن پینگ داخلی در ویندوز

چک کردن پینگ داخلی در ویندوز

روش های کاهش پینگ بازی وارکرافت

برنامه‌های امنیتی را غیر فعال کنید

برخی از برنامه‌های امنیتی از جمله ضد ویروس یا آنتی ویروس روی لپ تاپ یا دستگاه هوشمند خود داریم.

که این قبیل برنامه‌ها می‌توانند در روند سرعت بازی و قطع شدن سرورهای بازی به صورت مکرر  تاثیر داشته باشند.

بنابراین برای انجام بازی آن را غیر فعال کنید.

 استفاده از نرم‌افزار PingZapper

این برنامه کمک می‌کند که به بهترین و با کیفیت‌ترین سرو وصل شوید.

جهت استفاده از این نوع نرم‌افزار بهتر است یک اکانت خریداری کنید.

در صورت استفاده رایگان بعد از سی دقیقه قطعی خواهید داشت.

اگر قصد دارید از این نرم‌افزار استفاده کنید، بهتر است برای ساخت اکانت و دانلود نرم‌افزار از این سایت اقدامات لازم را انجام دهید.

نرم افزار cFos Speed ROG GameFirst 

از دیگر نرم‌افزارهای کاربردی جهت کاهش پینگ بازی وارکرافت است که  داده‌های مربوط به پینگ را  بهینه می‌کند.

یکی از گرینه‌های مناسب برای بازی‌های آنلاین مانند وارگرافت می‌باشد.

سرویس DNS

گوگل DNS   آدرس :8.8.8.8 ، 8.8.4.4

1-این DNS  می‌تواند یکی از بهترین‌ها برای کاهش پینگ بازی باشد.

دی‌ان‌اس Cloudflare آدرس :1.1.1.1

2-سرویس Cloudflare بسیار عالی می باشد زیرا تمامی تحریم ها را شکسته و پینگ را کم نگه می دارد.

3-دی‌ان‌اس Quad9  آدرس :9.9.9.9 ، 9.9.9.10

این سرویس جزو سرویس های محبوب و خوب می باشد

4- دی‌ان‌اس OpenDns  آدرس :208.67.222.222

سرویس کاهش پینگ دوتا2

منظور از سرویس کاهش پینگ ، برنامه ای است که علاوه بر رفع تحریم ایران در بازی ، به کاهش پینگ داخلی بازی های آنلاین نیز کمک کند . این سرویس هم اکنون در سایت نوین پینگ آماده ارائه به گیمر ها می باشد . با استفاده از سرویس کاهش پینگ ، میتوان بدون لگ و تاخیر ، یک بازی روان در رنک مچ را تجربه کرد .

کاهش پینگ وارکرافت

کاهش پینگ وارکرافت

خرید بهترین سرویس کاهش پینگ با نوین پینگ

سرویس کاهش پینگ از سوی نوین پینگ در حال حاضر از بهترین سرویس‌های ممکن برای کسانی است که به دنبال کاهش پینگ بازی وارکرافت هستند.در صورتی که پینگ خود را مورد ارزیابی قرار داده‌اید و چیزی بیش از  250 ms  می‌باشد با این سرویس از نوین پینگ می‌توانید به 120 ms  برسانید.البته این نوع سرویس کاهنده پینگ فقط برای بازی وارکرافت نیست و می‌توانید برای سایر بازی‌های ویدیویی آنلاین هم از ان استفاده کنید.

نوین پینگ با در نظر گرفتن بهترین قیمت و کیفیت توانسته مشتریان زیادی جذب و جایگاه یکی از بهترین سرویس های کاهش پینگ و سرویس رفع تحریم بازی های آنلاین را در دست خود بگیرد ! سرور های ما دارای آپ تایم (Up Time) بالا بوده و با بهینه بودن همه عوامل ، می تواند پینگ شما را به شدت کاهش دهد . شما با مراجعه به صفحه اصلی می توانید برای خرید مراجعه و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید .

خب دوستان عزیز نوین پینگ ، ممنون که تا اینجا با ما همراه بودید امیدواریم مطلب “کاهش پینگ بازی وارکرافت” برای شما مفید بوده باشه و تونسته باشه به صورت مختصر و مفید به شما نکات را توضیح بدهد ، اگر شما هم اطلاعات و نظراتی در این موضوع دارید که فکر میکنید ما جا انداختیم خوشحال میشیم با ما توی بخش نظرات در میان بزارید .

سرویس کاهش پینگ نوین

سرویس کاهش پینگ نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *