کاهش پینگ بازی The Division2

27 آذر 1401 Category بدون دیدگاه

کاهش پینگ بازی The Division2 برای یک بازی پر هیجان کاملا مورد نیاز است.در این بازی که حول و حوش پایتخت واشنگتن و حمله تروریست‌ها می‌گذرد، شما به عنوان یک مامور ویژه باید از جان خود و افراد بی‌گناه مراقبت کنید.برای همین نیاز است با یک سری پیش زمینه لازم کاراکتر جسور خود را در این بازی بسازید

برای خلق این کاراکتر و اقدام به موقع نیازمند کاهش پینگ بازی The Division2  هستید تا یک بازی هیجان انگیز را از خود به نمایش بگذارید.در این مقاله در قالب عناوین زیر به این موضوع مهم یعنی سرویس کاهش پینگ بازی می‌پردازیم:

  • بازی The Division2
  • نحوه و ویژگی بازی The Division2
  • پینگ بازی The Division2
  • کاهش پینگ بازی The Division2
  • نوین پینگ و بهترین کاهش پینگ بازی
کاهش پینگ بازی The Division2

کاهش پینگ بازی The Division2

بازی  The Division2

یک بازی ویدیویی اکشن است که هیجان آن نقش آفرینی انلاین است.این بازی توسط کمپانی پرآوازه Ubisoft  انجام شده باشد، که سازنده سایر بازی‌های مهم از جمله  Far Cry  هم بوده است.

شما به عنوان یکی از اعضای تیم گرون ویژه که هفت ماه دست به مبازره برای ثبات و نظم شهر زده‌اید، اکنون باید خود را برای یک عملیات منسجم دیگر آماده کنید.شهر واشتگتن درگیر یک بیماری ویروس همه گیر شده است، کارانه‌ها و نیروگاه‌ها تعطیل شده‌اند، همه جا قرنطینه است و اکنون برای بازگشت نظم مجدد باید به عنوان تیم ویژه و ماموریت سخت کار خود را آغاز کنید.

در مناطق آلوده نیروهای دشمن خود را مجهز کرده‌اند و از موقعین پیش آمده سو استفاده می‌کنند، در مجموع اوضاع ناامنی ایجاد شده است.پس باید از امکانات پیش رو آگاهی و اطلاع داشته باشید تا بتوانید به درستی در جهت یک مبارزه منسجم از آن‌ها استفاده کنید.

در این میان کاهش پینگ بازی  The Division2   می‌تواند برای اقدام به موقع موثر باشد، چرا که سرعت و حرکت در بازی آنلاین آن هم در نقش آفرینی آنلاین نقش موثری دارد.کافی است چند فریم ثانیه عقب بمانید ، تمامی اقدامات و تلاش‌های شما بی نیتجه خواهد ماند.

این بازی به گونه‌ای است که وقتی در بازی پیشرفت حاصل کنید و ارتقا بدست آورید، ارز بدست خواهید آورد.با ارزی که حاصل می‌کنید قادر خواهید بود تجهیزات و سلاح‌های جنگی بخرید.بازی یک پایگاه اصلی دارد که خود به سه بخش فنی، درمانی و پزشکی و امنیتی تقسیم می‎ شود.

 

مطالب پیشنهادی :  کاهش پینگ بازی new world

ویژگی بازی The Division2

یکی از بازی‌های اکشن انلاینی است که نیازمند کاهش پینگ بازی  The Division2  می‌باشد.ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که بد نیست بر خی از آن‌ها را بدانید که در یادگیری پیچ و خم بازی بی تاثیر نیست.

در ضمن در کاهش پینگ بازی هم موثر خواهد بود، چون به خوبی می‌دانید چگونه مسیر میانبر را سپری کنید و به هدف نزدیک‌تر شوید، البته که کاهش پینگ بازی  The Division2 هم لازم است.

سیستم لوت پیشرفته

بازی دیویژن2 بسیار عالی طراحی شده است و این سیستم لوت پیشرفته منجر به این موضوع شده است که اگر شما موفق به کسب امتیاز به رده‌های بالاتر شدید، پس موفق به دریافت  Xp  هم خواهید شد.

نه تنها ایکس پی بلکه اگر باس‌ها را هم به موقع بکشید، پس به سایرآیتم‌های ارزشمند دیگر دست می‌یابید که به نوبه خود انگیزه دیگری برای کسب تجربه برای  سایر مراحل و در نهایت رسیدن به پله‌های دیگر خواهد شد.

End Game  مولد چالش‌های شیرین

گمان نکنید با رسیدن به  End Game  و مرحله سی بازی دیگر تمام شده است. اتفاقا شروع داستان و هیجانات جدید آغاز می‌شود.اما باید آن‌ها را خودتان تجربه کنید و چیزی از آن‌ها بازگو نشود. یعنی در شهر واشنگتن دوباره موضوعات جذابی در شرف اتفاق است که از آن‌ها خبر ندارید.

برای همین کاهش پینگ بازی  The Division2  کاملا ضروری است اگر می‌خواهید ساعت‌ها از بازی لذت ببرید و از پای آن تکان نخورید.البته در مرحله اندگیم شما با شرایط سخت‌تری مواجه می‌شوید که این قابلیت را برای شما فراهم آورده است تا حداکثر بتوانید با 4 نفر بازی را ادامه  دهید.

یعنی حس همکاری Co- Op  بین طرفین گروه ایجاد می‌شود که برای ادامه مبارزه هیجانی شگفت انگیز خواهد بود.

 

مطالب پیشنهادی : کاهش پینگ بازی Apex Legends

 

پینگ بازی The Division2

شاید سوال کنید که این پینگ چیست یا چه کار کنیم این پینگ را که از ابتدای مقاله مدام از آن حرف می‌زنید.در واقع تمامی این هیجانات و لذت‌ها منوط به کاهش پینگ بازی  The Divisio2  می‌باشد.

البته نه فقط این بازی بلکه تمامی بازی‌های ویدیویی آنلاین باید پینگ پایینی داشته باشند.پینگ در واقع یک نوع محدوده زمانی است یا بهتر است بگوییم یک بازه زمانی که حاوی یک سری اطلاعات می‌باشد.

در این مدت زمان باید اطلاعات را از سرور فرستنده به سرور گیرنده ارسال و مجددا بازگرداند.اگر طول این مدت زمانی زیاد باشد؛ یعنی پینگ بالا است و بازی شما بدون کیفیت و هیجان خواهد بود.

مثلا تصور کنید که شما همه دشمنان خود را از سر راه برداشته‌اید، قرار است مرحله آخر را که رسیدن به محموله یا پادگان اسلحه برای کسب مهمات جهت رسیدن به مرحله بعدی است، حاصل کرده‌اید.

آماده شلیک به تک تیرانداز شده‌اید،شلیک هم کرده‌اید اما هیچ اتفاقی نیفتاده تازه نیروهای دشمن را هم از خواب بیدار و هوشیار کرده‌اید و اکنون به شما تیراندازی می‌کنند.اینجاست که اهمیت پینگ و کاهش آن بالا  می‌رود.این اتفاق به این دلیل است که شما چند ثانیه از بازی عقب هستید و نتوانستید خود را به اصل زمان بازی برسانید.

در ادامه به روش‌های کاهش پینگ بازی  The Division2 می‌پردازیم

کاهش پینگ در دیویژن ۲

کاهش پینگ در دیویژن ۲

کاهش پینگ بازی  The Division2

برای کاهش پینگ این روش‌ها را امتحان کنید :

تغییر موقعیت جغرافیایی

اطلاعاتی قرار است از سرور شما به سرور دیگر از یک شبکه منتقل شود، منوط به موقعیت جغرافیایی شماست.بهتر است موقعیت مکانی را که وابسته به  ISP  می‌باشد، کمتر کنید، از روی گوشی آن را به آمریکا تغییر دهید و زبان را هم هر چه هست به انگلیسی برگردانید.

خاموش کردن فیلترشکن

شاید با فیلتر شکن وارد بازی می‌شوید، اما بازی با قیلتر اعتباری ندارد و هر آن ممکن است دست شما را خالی بگذارد و قطع شود.بنابراین این نوع برنامه را خاموش یا قطع کنید.

خرید سرویس

خرید سرویس یکی از راه‌های ایمن و در عین حال مطمئن است که می‌توانید بازی را تا انتها بدون قطعی ادامه دهید.

یکی از سریس‌ها عبارتند از:

dns برای بازی division 2

گوگل DNS   آدرس :8.8.8.8 ، 8.8.4.4

1-این DNS  می‌تواند یکی از بهترین‌ها برای کاهش پینگ بازی باشد.

دی‌ان‌اس Cloudflare آدرس :1.1.1.1

2-سرویس Cloudflare بسیار عالی می باشد زیرا تمامی تحریم ها را شکسته و پینگ را کم نگه می دارد.

3-دی‌ان‌اس Quad9  آدرس :9.9.9.9 ، 9.9.9.10

این سرویس جزو سرویس های محبوب و خوب می باشد

4- دی‌ان‌اس OpenDns  آدرس :208.67.222.222

رفع تحریم و کاهش پینگ بازی Tom Clancy’s The Division 2

کاهش پینگ در دیویژن ۲ در کنار رفع تحریم این بازی انجام خواهد شد . چرا که ورود به بازی با آی پی های ایران مسدود شده است . به همین دلیل نیاز به سرویسی هست که علاوه بر رفع تحریم بازی دیویژن ۲ ،  به کاهش پینگ آن نیز کمک کرده باشد .

بهترین سرویس کاهش پینگ

در حال حاضر یکی از بهترین و به صرفه ترین سرویس های کاهش دهنده پینگ و زد تحریم در ایران برای نوین پینگ می باشد ! زیرا  شما به راحتی با تهیه یک سرویس کاهش پینگ از وب سایت ما ، می توانید تغییر فوق العاده شگفت انگیزی در پینگ خود داشته باشید .

نوین پینگ با در نظر گرفتن بهترین قیمت و کیفیت توانسته مشتریان زیادی جذب و جایگاه یکی از بهترین سرویس های کاهش پینگ را در دست خود بگیرد !  سرور های ما دارای آپ تایم (Up Time) بالا بوده و با بهینه بودن همه عوامل ، می تواند پینگ شما را به شدت کاهش دهد .  شما با مراجعه به صفحه اصلی می توانید برای خرید مراجعه و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید .

کاهش پینگ بازی دنیای جدید با استفاده از برنامه نوین پینگ ، به صورت تضمینی انجام خواهد شد . در نظر داشته باشید که همزمان علاوه بر کاهش پینگ ، رفع تحریم فورت نایت نیز صورت خواهد گرفت .

سرویس کاهش پینگ نوین

سرویس کاهش پینگ نوین

چرا نوین پینگ

کاهش شدید پینگ (به عنوان مثال اگر پینگ شما 300 یا 250 ms می باشد ، با خریداری سرویس ما می توانید آن را به 120 ms برسانید که این بسیار عالی می باشد ! ) نداشتن محدودیت از نظر حجم و اتصال به سرور های برتر، ساپورت تمامی بازی ها ، از مزایای نوین پینگ می باشد. یعنی شما با پرداخت حق اشتراک می توانید به مدت ذکر شده بدون محدودیت از سرویس های نوین پینگ استفاده کنید.

سرویس کاهش پینگ نوین پینگ ، قابلیت اجرا بر روی ویندوز ، دستگاه آندروید و سیستم های ios را دارد . همچنین میتوان این سرویس را بر روی کنسول های خانگی و روتر ها نیز اجرا کرد .

کلام آخر

خب دوستان عزیز نوین پینگ ، ممنون که تا اینجا با ما همراه بودید امیدواریم مطلب “کاهش پینگ بازی Apex Legends” برای شما مفید بوده باشه و تونسته باشه به صورت مختصر و مفید به شما نکات را توضیح بدهد ، اگر شما هم اطلاعات و نظراتی در این موضوع دارید که فکر میکنید ما جا انداختیم خوشحال میشیم با ما توی بخش نظرات در میان بزارید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *