کاهش پینگ بازی New World

25 آذر 1401 Category بدون دیدگاه

کاهش پینگ بازی New World  برای برخورداری از یک بازی پرماجرا و البته پرهیجان ضروری است.پینگ بازی اگر بالای 200 باشد معمولا با زحمت یا بی‌حوصلگی یا نهایتا اعصاب خوردی به پایان می‌رسد.

بنابراین بد نیست در کنار زمانی که صرف بازی می‌کنیم، بتوانیم شرایط را به گونه‌ای مهیا و فراهم کنیم تا بتوانیم یک بازی مهییج و قابل قبول  از خود به نمایش بگذاریم.اما چرا کاهش پینگ بازی New Wolrd  مهم است. در قالب عناوین زیر به این بازی و سرویس کاهش پینگ این بازی می‌پردازیم:

  • بازی New World
  • پینگ بازی New World
  • روش‌های کاهش پینگ بازی New World

بازی New World

بازی نیو ورلد یک بازی کاملا ماجرایی و اکشن است برای آن دسته از افرادی که از دوران کودکی خود به دنبال گشتن و کشتن گنج و افراد عجیب و غریب در جزیره‌ای دور افتاده هستند.این بازی با غرق شدن یک کشتی و پیدا کردن جزیره‌ای توسط شما شروع می‌شود. وارد دنیای ناشناخته‌ای می‌شوید که توسط شما باید کشف رمز شود.

باید به کشف و ماجراجویی در کنار سایر کاربران بپردازیداین بازی مجموعه‌ای از کلاس‌های قهرمانان مختلف است شما بر اساس روحیات خود می‌توانید یکی از آنان را انتخاب کنید.

مثلا یک جادوگر خارق‌العاده که قادر است هر کاری را که در دنیای واقعی نمی‌توان انجام داد، به کار گرفت.یا یک قهرمان استثنایی که با پتک و ارابه به جنگ با مخالفان و دشمنان بروید.

زاویه سوم شخص بازی

زاویه سوم شخص برای یک بازی مهیج بسیار ایده‌ال است. از این منظر که ما از موضوعات و اتفاقات پیش رو بی اطلاع هستیم.به یکباره با آن‌ها مواجه می‌شویم و همین موضوع تا حد زیاد رعب آور و تعلیق کننده است.

از طرفی کاهش پینگ بازی New World  برای به موقع عمل کردن در یک چنین مواقعی که به یکباره با صحنه‌های اکشن مواجه می‌شویم، بسیار مورد نیاز است تا به موقع عمل کنیم، شلیک کنیم، ضربه بزنیم، و بکشیم یا دفاع کنیم.

کم کردن پینگ نیو ورلد

کم کردن پینگ نیو ورلد

 

مطالب پیشنهادی :  کاهش پینگ بازی پابجی

 

روش بازی New World

روش بازی نیو ورلد در عین پیچیدگی جذابیت خاص خودش را دارد و با چند بار بازی می‌توانید به خوبی شما را به خودش جذب کند.

ترکیب سلاح

یکی از مزایای این بازی این است که ترکیب سلاح‌ها مجدد به کلاس قهرمانان یا شرایط آن‌ها نیست.شما به راحتی می‌توایند تبر یا عصا را با هم ترکیب کنید یا پتک را با کمان یا شمشیر اسلحه جدید و کاربردی بسازید.

چابک و کم وزن مبارزه کنید

بهتر است در مبارزات خیلی از زره پوش‌های سنگین به عنوان سلاح دفاعی استفاده نکنید.این موضوع باعث می‌شود که شما به راحتی نتوانید مبارزه کنید، راه بروید، قدم بردارید و چابکی شما فدای زره می‎شود.

توصیه می‌شود از آیتم‌های سبک و کم وزن متناسب با نوع ماموریت استفاده کنید اینگونه بهتر به مبارزه و دفاع می‌پردازید.

استفاده از قابلیت Inn Recall

Inn Recall  یک شرایط بسیار شگفت انگیزی را برای شما فراهم می‌کند که نمونه آن را در دنیای هالیوود و فیلمهای علمی و تخیلی دیده‌اید.در واقع قابلیت حکم سنگ جادوی را دارد که می‌توانید به کمک آن در یک آن هر کجایی که بخواهید بروید.پس صرفه جویی مناسبی برای زمان شما خواهد بود.

از این سنگ جادیی به اصطلاح در هر موقعیت جغرافیایی که باشید می‌توایندکمپی را که در آن حضور دارید، ارتقا دید.سپس یک مکان لازم برای ساخت تجهیزات ممکن برای مبارزات جنگی تدارک ببینید.

پینگ بازی New World

قبل از آنکه به تمامی این تجهیزات و هیجانات ممکن دست یابید باید حتما یک  نگاه به پینگ بازی بیندازید.یعنی به فکر کاهش پینگ بازی New World  باشید. چرا که نقش سازنده‌ای در تهیج و لذت بازی دارد.

شما فکر کنید که دقیقا وسط بازی هستید، کلی زحمت کشیده‌اید، امتیاز کسب کرده‌اید، نقشه را به درستی ترسیم کرده‌اید و موقعیت یابی و عبور از دشمن به درستی انجام شده است.

اما اکنون در مرحله حساس که باید تغییر سلاح بدهید یا به دشمن حمله کنید، با پینگ بالا مواجه می‌شوید.یعنی  شما تهاجمات خود را آغاز کرده‌اید اما اقدامی صورت نگرفته است چون شما چند ثانیه عقب هستید.

اینجاست که اهیمت کاهش پینگ بازی New World خود را نشان می‌دهد.

رفع لگ بازی new world

رفع لگ بازی new world

پینگ در واقع یک بازه زمانی یا محدوده از زمان است که اطلاعات را از یک سرور به سرور دیگر در یک شبکه متمرکز انتقال می‌دهد.

حال اگر این بازه زمانی بسیار طول بکشد یا زمان ببرد یعنی پینگ بالا است و بازی از کیفیت پایینی برخوردار است و شما با مکث‌هایی در حین بازی مواجه می‌شوید.برای همین باید به فکر کاهش پینگ بازی باشیم.

روش‌های کاهش پینگ بازی را در ادامه بیان می‌کنیم.

 

مطالب پیشنهادی : کاهش پینگ بازی فورتنایت

 

کاهش پینگ بازی دنیای جدید

برای کاهش پینگ بازی روش‌های زیادی وجود دارد که ابتدا یک سری دستورالعمل می‌باشد و باید آن‌ها را بر روی سیستم یا گوشی خود پیاده کنید.

خاموش کردن پرو.کسی

ممکن است در بسیاری از مواقع شما با فیلتر وارد بازی شوید و بدون آن نتوانید اصلا وارد بازی شوید.اما این موضوع را بدانید که این موارد موجب کاهش انتقال اطلاعات از یک سرور به سرور دیگر می‌شوند.

در مجموع کیفیت بازی را پایین می‌آورند.موقع بازی باید غیر فعال و خاموش باشند.

تغییر موقعیت جغرافیایی

بهتر است موقعیت جغرافیایی خود را به مرکز یعنی  ISP   نزدیک‌تر کنیم.مثلا بهتر است که موقعیت را از روی گوشی همراه از ایران به آمریکا و زبان را به انگلیسی تغییر دهیم.

بهینه کردن تنظیمات گرافیکی بازی نسبت به اینترنت و سیستم خود

از آنجایی که newworld بازی سنگینی می باشد و روی هر سیستمی قابل اجرا نمی باشد ، شما با بهینه کردن تنظیمات بازی خود نسبت به سرعت و پهنای باند اینترنت خود ، مشخصات سرویس اینترنت و مشخصات سیستم خود می توانید به طرز عجیبی در گیم پلی خود تغییراتی ایجاد کنید.

زیرا شما وقتی که گرافیک بازی را مناسب با سیستم خود قرار دهید لگ بازی را میگیرید و با تنظیم مناسب می توانید در پینگ خود نیز تغییراتی ایجاد کنید ، این به این دلیل است که تمامی فایل ها و نقشه بازی با اینترنت لود می شوند ، وقتی که تنظیمات مناسب باشد فایل هایی با حجم های کمتر و دیتا هایی مناسب تر لود می شوند که روی پهنای باند شما تاثیر دارد.

خرید سرور مناسب و باکیفیت

یکی از بهترین روش‌های مطمئن و باکیفیت خرید سرور است. این سرو می‌تواند تا حد زیادی موجب کاهش پینگ شود.در حین بازی با مکث یا توقف مواجه نشوید

یکی از این سرورها  DNS  است.

سرویس DNS

گوگل DNS   آدرس :8.8.8.8 ، 8.8.4.4

1-این DNS  می‌تواند یکی از بهترین‌ها برای کاهش پینگ بازی باشد.

دی‌ان‌اس Cloudflare آدرس :1.1.1.1

2-سرویس Cloudflare بسیار عالی می باشد زیرا تمامی تحریم ها را شکسته و پینگ را کم نگه می دارد.

3-دی‌ان‌اس Quad9  آدرس :9.9.9.9 ، 9.9.9.10

این سرویس جزو سرویس های محبوب و خوب می باشد

4- دی‌ان‌اس OpenDns  آدرس :208.67.222.222

رفع تحریم بازی نیو ورلد new world

بازی new world یکی از بازی های آنلاین  تحریم شده با ای پی ایران می باشد .سرویس های تحریم شکن ما با دور زدن تحریم ها به صورت حرفه ای نه تنها برای گیمر ها ، بلکه برای تمامی وبگرد ها مناسب است . این سرویس اصلا لگ ندارد و به صورتی تحریم ها را دور میزند انگار در حال کار کردن با برنامه های داخلی هستید !

یکی از این تحریم شکن های رایگان سایت شکن است . دیگر روش رفع تحریم بازی new world ، استفاده از برنامه های تغییر آی پی می باشد . البته که هر برنامه ای مناسب نیست چرا که همین اپ ها ، موجب افزایش پینگ خواهند شد .

بهترین سرویس کاهش پینگ

در حال حاضر یکی از بهترین و به صرفه ترین سرویس های کاهش دهنده پینگ و زد تحریم در ایران برای نوین پینگ می باشد ! زیرا  شما به راحتی با تهیه یک سرویس کاهش پینگ از وب سایت ما ، می توانید تغییر فوق العاده شگفت انگیزی در پینگ خود داشته باشید .

نوین پینگ با در نظر گرفتن بهترین قیمت و کیفیت توانسته مشتریان زیادی جذب و جایگاه یکی از بهترین سرویس های کاهش پینگ را در دست خود بگیرد !  سرور های ما دارای آپ تایم (Up Time) بالا بوده و با بهینه بودن همه عوامل ، می تواند پینگ شما را به شدت کاهش دهد .  شما با مراجعه به صفحه اصلی می توانید برای خرید مراجعه و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید .

کاهش پینگ بازی دنیای جدید با استفاده از برنامه نوین پینگ ، به صورت تضمینی انجام خواهد شد . در نظر داشته باشید که همزمان علاوه بر کاهش پینگ ، رفع تحریم فورت نایت نیز صورت خواهد گرفت .

سرویس کاهش پینگ نوین

سرویس کاهش پینگ نوین

چرا نوین پینگ

کاهش شدید پینگ (به عنوان مثال اگر پینگ شما 300 یا 250 ms می باشد ، با خریداری سرویس ما می توانید آن را به 120 ms برسانید که این بسیار عالی می باشد ! ) نداشتن محدودیت از نظر حجم و اتصال به سرور های برتر، ساپورت تمامی بازی ها ، از مزایای نوین پینگ می باشد. یعنی شما با پرداخت حق اشتراک می توانید به مدت ذکر شده بدون محدودیت از سرویس های نوین پینگ استفاده کنید.

سرویس کاهش پینگ نوین پینگ ، قابلیت اجرا بر روی ویندوز ، دستگاه آندروید و سیستم های ios را دارد . همچنین میتوان این سرویس را بر روی کنسول های خانگی و روتر ها نیز اجرا کرد .

کلام آخر

خب دوستان عزیز نوین پینگ ، ممنون که تا اینجا با ما همراه بودید امیدواریم مطلب “کاهش پینگ بازی New World” برای شما مفید بوده باشه و تونسته باشه به صورت مختصر و مفید به شما نکات را توضیح بدهد ، اگر شما هم اطلاعات و نظراتی در این موضوع دارید که فکر میکنید ما جا انداختیم خوشحال میشیم با ما توی بخش نظرات در میان بزارید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *