کاهش پینگ بازی فری فایر

19 آبان 1401 Category بدون دیدگاه

کاهش پینگ بازی فری فایر : پینگ بالا برای گیمر ها یک موضوع بسیار مهم می باشد مخصوصا گیمر های حرفه ای که در مسابقات شرکت می کنند ، زیرا پینگ بالا باعث به وجود آمدن لگ و تاخیر در بازی می شود که این موضوع بسیار آزار دهنده می باشد ، ما در این پست جذاب راه و روش های کاهش پینگ بازی فری فایر  و معرفی سرویس کاهش پینگ را برای شما گلچین کرده ایم پس اگر شما نیز میخواهید پینگ زیر 300 داشته باشید تا آخر با ما همراه باشید.

کاهش پینگ بازی فری فایر

کاهش پینگ بازی فری فایر

پینگ در بازی فری فایر

پینگ در واقع یک ابزار یا واحد برای اندازه گیری مدت زمان تاخیر اتصال بین چند دستگاه یا سرور می باشد. در واقع پینگ به شما نشان می دهد که ارسال هر پکت یا بسته و یا داده از کامپیوتر و دیوایس شما تا سرور و دریافت پاسخ آن چقدر طول می کشد. این رفت و آمد پکت ها بعضی اوقات بنا به دلایلی طول می‌کشد و این دقیقاً دلیل اصلی کند شدن و به نمایش در نیامدن اطلاعات برای شما می باشد .

پینگ پایین در بازی فری فایر ، نشان دهنده روان بودن بازی و سرعت بالای اینترنت است . پینگ بالای فری فایر ، نشان دهنده لگ و کاهش کیفیت بازی و تاخیر در روند آن است .حالا شاید پیش خود بگویید این دلایل کدامند ؟

پینگ مناسب در بازی آنلاین فری فایر چند است

این سوال خیلی از کاربران می باشد ، پینگ بازی های آنلاین باید چند باشد؟

در واقع پینگ های قابل مشاهده در ایران اصولا 100 به بالا می باشد که تا 350 متوسط می باشد . پینگ بالای 300 باعث بوجود آمدن مشکلات زیادی برای گیمر ها و وب گرد ها می شود زیرا هرچه عدد پینگ بالاتر باشد سرعت پردازش اطلاعات مانند تیر خوردن ، مردن و… در بازی کند تر می شود.

بنابراین در این ، هرچه پینگ پایین تری بین 50 تا 80 داشته باشیم ، بازی روان و بدون لگ خواهد بود .

 

مطالب پیشنهادی :  کاهش پینگ بازی پابجی

راه های کاهش پینگ بازی فری فایر

در این باره روش های بسیاری وجود دارد که هرکدام تاثیر خود را دارد. این روش ها عمومی بوده و میتوان مقداری از پینگ اینترنت خود را کاهش داد . در ادامه به این موارد توضیح داده ایم :

بهینه کردن تنظیمات گرافیکی بازی free fire نسبت به اینترنت و سیستم خود

از آنجایی که فری فایر ، کالاف  و دیگر بازی های موبایل ،  بازی های سنگینی می باشند ، شما با بهینه کردن تنظیمات بازی خود نسبت به سرعت و پهنای باند اینترنت خود ،  مشخصات سرویس اینترنت و مشخصات سیستم خود می توانید به طرز عجیبی در گیم پلی خود تغییراتی ایجاد کنید.

زیرا شما وقتی که گرافیک بازی را مناسب با سیستم خود قرار دهید لگ بازی را میگیرد و با تنظیم مناسب  می توانید  در پینگ خود نیز تغییراتی ایجاد کنید ، این به این دلیل است که تمامی فایل ها و نقشه بازی با اینترنت لود می شوند ، وقتی که تنظیمات مناسب باشد فایل هایی با حجم های کمتر و دیتا هایی مناسب تر لود می شوند که روی پهنای باند شما تاثیر دارد.

اما اگر این کار برای شما مشکل است یا در فری فایر در تنظیم گرافیک مشکل دارید ، گرافیک و ستینگ را به حالت پیشفرض قرار دهید و عنوان زیر را بخوانید .

استفاده از نرم افزار های تقویت کننده گیم

این نرم افزار ها با بهینه کردن تنظیمات بازی نسبت به مشخصات دستگاه شما و همچنین جلوگیری از استفاده اینترنت توسط برنامه های دیگر باعث میشوند تا شما اندکی گیم پلی روان تر و حرفه ای تری را داشته باشید . اکثر گوشی های سامسونگ و شیائومی و…  به صورت پیش فرض این نرم افزارها را دارند شما با مراجعه به ستینگ می‌توانید آنها را فعال نمایید ، اما برخی از تلفن های همراه به صورت پیش فرض این برنامه ها را ندارند و شما باید برای نصب آنها اقدام نمایید .

Game Booster

Game Booster

برنامه ای است که برای تقویت بازی های آنلاین طراحی شده است و اگر گوشی شما به صورت پیش فرض تقویت کننده ندارد به شما پیشنهاد می کنیم تا این اپلیکیشن را نصب نمایید. این برنامه عملکرد برنامه های پس زمینه را کنترل می کند و همانند برنامه ها دیگر تاخیر و پینگ بالا را کاهش می دهد

گاهی اوقات نیز می توانید از یک برنامه شخص ثالث مانند Mobile Games Ping برای کاهش پینگ FREE FIRE  استفاده کنید. اما این روش را خیلی دنبال نکنید، زیرا این برنامه ها کار بسیار ساده ای را انجام می دهند ، تنها برنامه های باز را بسته و مصرف نت برای بقیه اپلیکیشن ها را قطع می کنند تا تمرکز اینترنت شما روی بازی باشد.

نرم افزاری دیگری که برای کاهش پینگ معرفی میکنیم Super Ping Gamer است که پس از نصب و وارد شدن به این برنامه حالت های مختلف پینگ را نشان می دهد ، یعنی این که با استفاده از یک سری متود و کلک هایی که این برنامه گفته !است که می توانید روی بازی پیاده سازی کنید سرعت عمل خوبی را در بازی کالاف دیوتی یا هر گیم آنلاین دیگری بدست آورید.

اتصال به سرور های نزدیک به ایران

شما با انتخاب سرور های نزدیک در بازی فری فایر میتوانید تاثیر زیادی در پینگ خود بگذارید و آن را کاهش دهید .

این عمل تاثیر خوبی دارد و میتواند در بازی پینگ شما را تا 50 تا کاهش و برعکس بیشتر افزایش دهد ، پس در انتخاب سرور مناسب و نزدیک هوشیار باشید . عموما سرور های آسیا و اروپا برای انجام بازی ارجحیت دارند.

کم کردن فاصله خود با مودم

شما با کم کردن فاصله خود با مودم خود میتوانید تغییرات چشمگیری در پینگ خود مشاهده کنید و یک گیمپلی روان تر از قبل را تجربه کنید ! در صورت انجام بازی با سیستم کامپیوتر ، حتما از کابل LAN جهت اتصال استفاده کنید .

بستن تمامی برنامه های موبایل جهت کاهش پینگ بازی فری فایر

حتما قبل از ورود به بازی پرطرفدار فریفایر ، تمامی برنامه های موبایل را ببندید . این کار موجب میشود که برنامه های موجود در گوشی شما ، هیچ دیتایی از اینترنت نگرفته که موجب کاهش پینگ و افزایش سرعت اینترنت خواهد شد .

کاهش لگ بازی فری فایر

کاهش لگ بازی فری فایر

استفاده از DNS ، راهی پرطرفدار

استفاده از DNS برای کاهش پینگ بازی های آنلاین یک راه پر طرفدار و خوب می باشد . شما با اعمال یک سرور DNS مناسب ، میتوانید پینگ خود را به شدت کاهش یابید و برخی از تحریم ها را ( تعداد اندکی را ) دور بزنید .

در قسمت پایین ما یک لیست جامع و مفید آماده کرده ایم که بهترین DNS ها برای گیمر ها را در آن لیست کرده ایم .

1-گوگل DNS ( آدرس :8.8.8.8 ، 8.8.4.4)

این DNS پر طرفدار در حال حاضر یکی از بهترین ها می باشد.

2-دی‌ان‌اس Cloudflare (آدرس :1.1.1.1)

سرویس Cloudflare بسیار عالی می باشد زیرا تمامی تحریم ها را شکسته و پینگ را کم نگه می دارد.

3-دی‌ان‌اس Quad9 (آدرس :9.9.9.9 ، 9.9.9.10)

این سرویس جزو سرویس های محبوب و خوب می باشد

4-دی‌ان‌اس OpenDns (آدرس :208.67.222.222 )

اپن دی‌ان‌اس نیز مانند گوگل و کلودفلر از سرویس های قوی می باشد.

 

پیشنهاد ما به شما گیمر های عزیز CloudFlare و Google Public DNS می باشد .

همچنین اگر قصد نصب اپلیکیشن های این DNS ها را دارید کافیست در گوگل سرچ کرده و از سایت مربوطه اپلیکیشن را نصب نمایید.

کاهش پینگ در فری فایر

کاهش پینگ در فری فایر

مطالب پیشنهادی :  کاهش پینگ کالاف دیوتی موبایل

استفاده از سرویس های کاهش پینگ نوین پینگ

استفاده از سرویس های کاهش پینگ ،  این سرویس‌ها با پایین آوردن پینگ خارجی شما و کنترل پینگ داخلی شما تاثیر بسیار زیادی روی وب گردی و گیمینگ شما می گذارند .

در واقع مسیر ها و گره های اتصال شما به سرور ها را کوتاه و مسیر را مستقیم می کنند.

اما شاید حالا پیش خود بگویید که اصلا از کجا و چگونه می توان این سرویس ها را خریداری کرد که نه کلاهبرداری باشد و نه عملکرد بدی داشته باشد و الکی شعار باشد.سرویس های کاهش پینگ و رفع تحریم نوین پینگ ، علاوه بر دور زدن تحریم های اعمال شده بر روی آی پی های ایران ، به کاهش پینگ اینترنت در ایران نیز کمک میکند .

بهترین سرویس کاهش پینگ

در حال حاضر یکی از بهترین و به صرفه ترین سرویس های کاهش دهنده پینگ و زد تحریم در ایران برای نوین پینگ می باشد !زیرا  شما به راحتی با تهیه یک سرویس کاهش پینگ از وب سایت ما ، می توانید تغییر فوق العاده شگفت انگیزی در پینگ خود داشته باشید .

نوین پینگ با در نظر گرفتن بهترین قیمت و کیفیت توانسته مشتریان زیادی جذب و جایگاه یکی از بهترین سرویس های کاهش پینگ را در دست خود بگیرد !  سرور های ما دارای آپ تایم (Up Time) بالا بوده و با بهینه بودن همه عوامل ، می تواند پینگ شما را به شدت کاهش دهد .  شما با مراجعه به صفحه اصلی می توانید برای خرید مراجعه و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید .

با استفاده از این سرویس ، محدودیت تحریم های اعمال شده بر روی آی پی ایران ، رفع خواهد شد . به همین دلیل با تغییر این آی پی ، میتوان به راحتی به برنامه بازی های آنلاین ورود کرد .

سرویس کاهش پینگ نوین

سرویس کاهش پینگ نوین

چرا نوین پینگ

کاهش شدید پینگ (به عنوان مثال اگر پینگ شما 300 یا 250 ms می باشد ، با خریداری سرویس ما می توانید آن را به 120 ms برسانید که این بسیار عالی می باشد ! ) نداشتن محدودیت از نظر حجم و اتصال به سرور های برتر، ساپورت تمامی بازی ها ، از مزایای نوین پینگ می باشد. یعنی شما با پرداخت حق اشتراک می توانید به مدت ذکر شده بدون محدودیت از سرویس های نوین پینگ استفاده کنید.

کلام آخر

خب دوستان عزیز نوین پینگ ، ممنون که تا اینجا با ما همراه بودید امیدواریم مطلب “کاهش پینگ بازی فری فایر” برای شما مفید بوده باشه و تونسته باشه به صورت مختصر و مفید به شما نکات را توضیح بدهد ، اگر شما هم اطلاعات و نظراتی در این موضوع دارید که فکر میکنید ما جا انداختیم خوشحال میشیم با ما توی بخش نظرات در میان بزارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *