آموزش ساخت کانکشن ov کاهش پینگ بازی ios

9 مهر 1401 Category بدون دیدگاه

آموزش ساخت کانکشن ov کاهش پینگ بازی ios ( آیفون و آی پد )

آموزش ساخت کانکشن ov کاهش پینگ بازی ios به صورت تصویری و مرحله به مرحله در این بخش درج شده است . جهت فعال سازی سرویس های کاهش پینگ نوین پینگ در گوشی های آیفون و آیپد ، مراحل زیر را اجرا کنید .

لوگو ios

 

در ابتدا جهت تهیه اشتراک کاهش پینگ بازی ، از صفحه اصلی سایت نوین پینگ اقدام به خرید کنید . سپس جهت اتصال به کانکشن ، در آیفون و یا آیپد خود ، باید اپلیکیشن زیر را در اپل استور دانلود و نصب کنید .

دانلود کانکشن ov از اپل استور

بعد از دانلود برنامه ، آن را در دستگاه ios خود نصب کنید . بعد از اتمام نصب این برنامه ، یک آیکون شبیه زیر در دستگاه شما نمایش داده میشود .

ایکون برنامه ov

برنامه که نصب کرده اید ، بعد از اجرای آن با صفحه زیر مواجه خواهید شد .

اپلیکیشن ov در آیفون

اپلیکیشن ov در آیفون

در این مرحله باید فایل گانفیگ سرور مد نظر خود را در اپلیکیشن نصب شده آپلود کنید .فایل های کانفینگ سرور های مختلف نوین پینگ ، بعد از تهیه اشتراک از ما به شما نمایش داده میشود . همچنین میتوان این فایل ها را در داشبورد کاربری خود مشاهده و دانلود کنید .

بعد از دانلود فایل کانفیگ سرور مد نظر خود آن را در آیفون باز کرده و همانند تصویر زیر بر روی آیکون share بزنید .

فایل کانفیگ ov در آیفون

در مرحله بعد ، دستگاه از شما میخواهد که این فایل را در چه برنامه ای باز کند ؟ بایستی آیکون اپلیکیشن  ov را پیدا کرده و بر روی آن بزنید . با این کار فایل کانفیگ در اپلیکیشن ov اجرا خواهد شد.

اجرای فایل کانفیگ در برنامه ov

 

در مرحله بعد نشان داده میشود که فایل کانفیگ در اپلیکیشن ov اجرا شده است . جهت نصب آن در برنامه ، باید گزینه ADD را زده و سپس در مرحله بعد نام کاربری و رمز عبور سروریس کاهش پینگ تهیه شده را وارد کنید .

بعد از وارد کردن مشخصات بر روی ADD بزنید . در مرحله بعد دستگاه شما دسترسی های لازم جهت نصب سرور در تنظیمات را از شما خواسته که با اجازه دادن به دستگاه و وارد کردن رمز گوشی خود این دسترسی را بدهید.

ادد شدن فایل کانفیگ در OVمشخصات برنامه OV گوشی آیفون

بعد از اعطای دسترسی ها ، در اپلیکیشن OV ّبا تصویر زیر روبرو میشوید . در اینجا تنظیمات سرور کاهش پینگ شما انجام شده است و فقط با روشن کردن اسکرول در برنامه ، به سرور مد نظر خود وصل خواهید شد . سبز شدن اسکرون به معنای اتصال موفق به سرویس کاهش پینگ است . حال میتوان سایر فایل های کانفیگ سرور های نوین پینگ را در صورت نیاز ، همانند همین آموزش در اپلیکیشن ov وارد کرده و ADD کنید .

سرویس کاهش پینگ در آیفوناتصال موفق سرویس کاهش پینگ در برنامه OV در آیفون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *