کاهش پینگ بازی اورواچ 2

23 آذر 1401 Category بدون دیدگاه

کاهش پینگ بازی اورواچ 2 برای انجام یک بازی باکیفیت و پر هیجان تا حد زیادی ضروری است.بازی‌های آنلاین بسیار زیادی از پلتفرم موبایل در حال گسترش هستند و آنلاین گیمرها  نیز در حال افزایش می‌باشند.اما این ماجرا و تبدیل شدن به یک گیمر حرفه‌ای آنلاین همان “شنیدن آواز از دور از خوش است” می‌باشد.به این دلیل که مسئله اتصال اینترنتی بحث بسیار مهمی است که در بازی آنلاین حرف اول را می‌زند.

البته گمان نکنید که اگر سرعت اینترنت بالا داشته باشید، پس کار تمام است، بلکه موضوع دیگری چون پای پینگ در میان است.در این مقاله به کاهش پینگ بازی اورواچ2 و معرفی سرویس کاهش پینگ نوین می‌پردازیم تا بهتر بتوانید یک بازی اورواچ هیجان انگیز داشته باشید.

عناوین مهم مقاله عبارتند از:

  • بازی اورواچ
  • نحوه بازی اوواچ 2
  • پینگ بازی چیست
  • کاهش پینگ بازی اورواچ2

بازی اورواچ 2

بهتر است قبل از آنکه با کاهش پینگ بازی اورواچ2 آشنایی پیدا کنید، ابتدا خود بازی را به درستی بشناسید.چرا که شناخت آن در یک بازی با کیفیت و کاهش پینگ بی تاثیر نیست.این بازی ساخت و تولید یکی از شرکت‌های بزرگ و بسیار محبوب چون Blizzard  است.

سبک بازی از نوع شوتر اول شخص است که بسیار هیجانی و تعلیق‌انگیز پیش می‌رود.بازی اورواچ2 یعنی سری جدید از سوی این کمپانی کاملا رایگان بوده است و این یعنی هجوم بازیکن‌های جدید که می‌تواند هیجان بازی را چند برابر کند.

از این رو تیم‌هایی که در بازی قبل 6 نفره بوده‌اند، در بازی فعلی یعنی نسخه جدید به به بازی 5 نفره تبدیل شده‌اند.این موضوع یعنی کم شدن یک نفر از تیم موجب شده است که تاثیرگذاری هر بازیکن بر روی سرنوشت نهایی تیم بیشتر از قبل باشد.و این به نو به خود هیجان بازی را چند برابر خواهد کرد.

در نقشه فعلی همان امتیازات قبلی موجود هستند، منتهی گزینه‌ای تحت عنوان push  به آن اضافه شده استاین گرینه در مرکز به عنوان یک ربات عمل می‌کند تا با کنترل گرفتن آن به سوی دشمن هدایت شود و اطلاعات سری را دریافت کند.از همه مهمتر اضافه شدن یک بخش هیجانی دیگر آن هم بخش تک نفره داستانی است.

برای افرادی که چندان دوست ندارند در بازی آنلاین چند نفره غرق شوند. این بخش بسیار ایده‌ال است.این مراحله آفلاین موجب می‌شود تا داستان و قهرمانانش را بیشتر و بهتر بشناسید.همچنین این موضوع به کاهش پینگ بازی اورواچ 2 هم کمک می‌کند چون تا حدودی با پیج و خم بازی آشنا می‌شویدو موقع بازی با سرعت بهتری می‌توانید موانع را پست سر بگذارید.

کاهش پینگ بازی اورواچ 2

کاهش پینگ بازی اورواچ 2

 

مطالب پیشنهادی : کاهش پینگ بازی موبایل لجند

 

نحوه بازی اوواچ2

اگر دوست دارید که کاهش پینگ بازی اوواچ2 را فرا بگیرید، که البته بخش اعظم این کار منوظ به کیفیت اینترنت و مواردی است که در بخش انتهای گفته خواهد شد.اما با فراگیری خود بازی می‌توانید تا حدودی می‌توانید، نسبت به بازی شناخت بهتری داشته باشید و با شناخت شخصیتی قهرمانان  یک بازی هیجان‌انگیز را ارائه دهید.

بازی اورواچ2 و بازیکنان تازه وارد

بلیزارد قهرمانان بازی را به نوبت و به ترتیب آزاد می‌کند. البته این موضوع برای تازه‌واردان صدق می‌کند.اما اگر شما از بازیکنان قدیمی باشید، قهرمانان را هر چند تا که باشند، آزاد می‌کند.گمان نکنید که این موضوع کمی ناعادلانه است، برعکس این موضوع موجب آشنایی بهتر تازه‌واردان با بازی  می‌شود.بهتر می‌توانند فضای بازی را بشناسند، با جزییات، تجهیزات و شرایط و نحوه هدابت هر یک از قهرمانان را فرا بگیرند.

سه کلاس بازی رقابتی

برای کاهش پینگ بازی اورواچ2 باید با کلاس‌های بازی آشنایی داشته باشید.

اورواچ 2 در این سه کلاس یعنی :

  • دی پی اس
  • ساپورت
  • تانک

از طریق بازی‌های به عمل آمده میزان تعیین سطح را انجام دهد.بعد از این تعیین سطح رتبه بندی نهایی برای هر بازیکن مشخص خواهد شد.سیستمی که در اورواچ 2 طراحی شده کاملا با قبلی متفاوت است.دقت داشته باشید رتبه‌ای که در این سه سطح به دست می‌آورید ممکن است کاملا با هم متفاوت باشد.مثلا ممکن است در کلاس تانک به گولد دست پیدا کنید و در ساپورت به پلاتینوم که کاملا با یکدیگر فرق دارند.

مجهز به بتل پس

اورواچ2 به بتل پس مجهز است یعنی شما به عنوان بازیکن می‌توانید با بازی‌هایی که به صورت ماهانه یا هفتگی دارید؛ موفق به دریافت XP  شوید.وقتی ایکس پی دریافت کنید یعنی قادر خواهید بود که سطح بازی خود را در بخش بتل پس ارتقا دهید.حال شما امتیازاتی چون دریافت پرمیوم خواهید داشت، نسبت به افرادی که بتل پس را دریافت نکرده‌اند.

بازی تجربه مهارت محور

کاهش پینگ بازی اورواچ2 برای یک بازی مهارت محور بسیار مورد نیاز است.شاید بازی قبلی بیشتر قهرمان مطرح بود و اکنون هم یکی دو قهرمان  بسیار پر قدرت داشته باشد.

مثلا :

Zarya

D.Va

جز قهرمانان بسیار قوی هستند. اما در این بازی بیشتر تجربه مطرح است.شما باید با کسب مهارت و تجربه در کنار هم تیمی‌های خود به نتایجی دست یابید که حتی تیم حریف را با وجود قهرمانان قوی شکست دهید.

کاهش پینگ overwatch2

کاهش پینگ overwatch2

پینگ بازی overwatch2

اما پینگ بازی چیست و روش‌های کاهش پینگ بازی اورواچ 2 چه مواردی می‌تواند باشد. پینگ بازی اورواچ 2 به صورت ساده و مختصر  همان مدت زمان معین یا تعیین شده است که کامپیوتر یا هر کنسولی که شما با آن بازی می‌کنید، طول می‌کشد تا اطلاعات را از سرور مرکزی دریافت کند و مجددا به شما انتقال دهد.

به عنوان مثال اگر مدت زمان این انتقال بسیار بالا باشد، خوب طبیعتا  بازی بسیار فاجعه آمیزی خواهید داشت و شما به راحتی نمی‌توانید تیراندازی کنید، دشمن را از پا درآورید و حرکت تاکتیکی را به موقع پیاده کنید.اینجاست که اهمیت کاهش پینک بازی مشخص می‌شود.

مثلا تصور کنید که شما با شوق اینکه دشمن را به دام انداخته‌اید و در حال رفتن برای تیراندازی و از پا در اوردن آن هستید.و به او شلیک هم می‌کنید اما اصلا دشمنی در کار نیست چون شما چند ثانیه عقب‌تر از بازی هستید.این جاست که هیجان بازی کاملا از بین می‌رود.

اما برای کاهش پینگ بازی اوورچ2 چه کار کنیم؟

 

مطالب پیشنهادی :  کاهش پینگ بازی پابجی

 

برخی از روش‌های پینگ بازی

کاهش پینگ بازی اورواچ 2

کاهش مسافت سرور

سعی کنید سروری که انتخاب می‌کنید، متعادل باشد.دقت داشته بشید که اگر مسافت بین دو سرور کم باشد، طبیعتا پینگ کاهش می‌یابد.مثلا با کشور همسایه ممکن است 30 میلی ثانیه باشد اما با کشور آن سوی دنیا مثل آلمان 100 میلی ثانیه باشد.

خوب پس بهتر است در انتخاب سرور دقت داشته باشید و به درستی انتخاب کنید که با ISP  کمترین فاصله را داشته باشد.

عدم استفاده از V.P.N 

این گروه تاثیری بر سرعت اینترنت که ندارند هیچ تازه موجب جا به جایی و یا در نهایت به هم ریختگی اطلاعات انتقالی می‌شوند.بنابراین به موقع بازی این موارد را غیر فعال کنید که بر  بازی آنلاین تاثیر بسیار نامطلوبی خواهند گذاشت.

استفاده از سرویس DNS

گوگل DNS   آدرس :8.8.8.8 ، 8.8.4.4

1-این DNS  می‌تواند یکی از بهترین‌ها برای کاهش پینگ بازی باشد.

دی‌ان‌اس Cloudflare آدرس :1.1.1.1

2-سرویس Cloudflare بسیار عالی می باشد زیرا تمامی تحریم ها را شکسته و پینگ را کم نگه می دارد.

3-دی‌ان‌اس Quad9  آدرس :9.9.9.9 ، 9.9.9.10

این سرویس جزو سرویس های محبوب و خوب می باشد

4- دی‌ان‌اس OpenDns  آدرس :208.67.222.222

کاهش پینگ و رفع مشکلات قطعی اورواچ 2

سرویس کاهش پینگ معمولا برای کاهش پینگ خارجی استفاده می شود این اصطلاح (پینگ خارجی) معمولاً برای اتصال به سرورهای خارج از کشور استفاده می شود و پینگ داخلی نیز به تاخیر ارتباط بین سیستم میزبان و سرور (مثلا تهران) اشاره دارد. این خدمات به طور کلی پینگ خارجی و داخلی را کاهش می دهند و برخی از آنها همه وب سایت ها، بازی ها و برنامه ها را پشتیبانی کرده و بسیار تحت تاثیر قرار می دهند (باعث کاهش پینگ می شوند).

بهترین سرویس کاهش پینگ نوین پینگ

برای کاهش پینگ بازی اورواچ 2 می‌توانید از بهترین سرویس‌های نوین پینگ استفاده کنید.اگر پینگ بازی خود را مورد بررسی قرار داده‌اید و بالغ بر 200 تا 250 میلی ثانیه است، با نوین پینگ می‌توانید آن را تا سر حد 120 تا 100 میلی ثانیه کاهش دهید.دقت داشته باشید نه تنها برای بازی اورواچ2 بلکه برای تمامی بازی‌های دیگر و مجموعا برای داشتن یک گیمینگ آنلاین پر هیجان از سرور نوین پینگ استفاده کنید.

سرویس کاهش پینگ نوین

سرویس کاهش پینگ نوین

برنامه ها و بازی های ساپورت شده توسط سرویس ما شامل : اپ استور ، سرویس های گوگل ، پی پال ، اینستاگرام ، توییتر ، اسپاتیفای ، سرویس های ادوب ، مجموعه اپیک گیمز ، مجموعه استیم و در حوضه گیم ، بازی هایی نظیر ماین کرافت ، فری فایر ، پابجی ،فورت نایت ، فیفا و صدها بازی دیگر می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *