مشکل در پچ جدید بازی Call of Duty: Advanced Warfare

گیفت کارتآرشیو
اخبار و اطلاعیه ها
فروشگاه خرید سرویس کاهش پینگ --->

برای ورود به فروشگاه کلیک کنید


  • کاهش پینگ
  • کاهش پینگ
  • کاهش پینگ
  • کاهش پینگ
  • کاهش پینگ


مشکل در پچ جدید بازی Call of Duty: Advanced Warfare

بازی ندای وظیفه : جنگاوری پیشرفته بازی شامل تغییرات زیادی است؛ برخلاف سایر عناوین سری ندای وظیفه، Advanced Warfare از HUD سنتی استفاده نمی‌کند و تمام اطلاعات مربوط به بازیکن به شکل هولوگرافیک از اسلحه نمایش داده می‌شود و همین‌طور مکانیک‌های جدید مثل حرکات مربوط به لباس EXO و سیستم شلیک معمولی دستنخورده در بازی وجود دارد. با توجه به کار بازیکن، بعدازتمام کردن ماموریت‌ها بازیکن مقدار مشخصی امتیاز ارتقاء برای بهبود لباس EXO و یا اسلحه دریافت می‌کند. بازیکن می‌تواند نارنجک را از میان انواع نارنجک مثل نارنجک هوشمند انتخاب کند. در بازی هم اسلحهٔ سنتی و هم اسلحهٔ پیشرفته مثل تفنگ‌های لیزری وجود دارد.

کاهش پینگ,کاهش پینگ بازی,سرویس کاهش پینگ بازی

مشکل در پچ جدید بازی Call of Duty: Advanced Warfare

اخیرا در آپدیت جدید مشکل در پچ جدید بازی Call of Duty: Advanced Warfare برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس رخ داده است

بر اساس گزارش های رسیده، این پچ مشکلاتی که قبلا در کنسول های نسل هفتم دیده شده بود را بر طرف کرده است. مانند مشکل آپدیت نشدن نوار پینگ. اما برخی از گیمر ها، بعد از استفاده از این پچ با مشکلات جدیدی روبرو شده اند. بر اساس گزارش رسیده از سوی کاربران، بازی در مواقعی به صورت کامل فریز می شود.

مسئولان Activision هنوز در رابطه با این مشکل، صحبتی نکرده اند و باید ببینیم که این مشکل چقدر طول خواهد کشید.

گروه نوین پینگ به آزمایش تاثیر سرویس کاهش پینگ بر روی پچ جدید این بازی پرداخت که در نتیجه آن تغییری در روند بازی ایجاد نشد و مطمعن شدیم که مشکل اصلی از طرف شرکت اصلی اکتیوشن است.پس برای انجام بازی با پچ جدید هیچ نیازی به سرویس کاهش پینگ در سیستم شما نیست.

برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت نوین پینگ در ارتباط باشید.

کانال تلگرامی سایت نوین پینگ : https://telegram.me/novinping

نوشته شده توسط گروه نوین پینگ

موضوع : اخبار

کانکش ها و آموزش ها