سرویس کاهش پینگ در نوروز

گیفت کارتآرشیو
اخبار و اطلاعیه ها
فروشگاه خرید سرویس کاهش پینگ --->

برای ورود به فروشگاه کلیک کنید


  • کاهش پینگ
  • کاهش پینگ
  • کاهش پینگ
  • کاهش پینگ
  • کاهش پینگ


در نوروز و ایام سال جدید هر سال علاوه بر گرفتن کهن ترین جشن آغاز سال نوی ایرانی به تعطیلات نوروزی نیز توجه خاصی میشود به صوری که این تعطیلات در کشور ما از اصلی ترین تعطیلات یاد میشود.

در ایران ۴ روز نخست فروردین که مصادف با شروع سال جدید است، تعطیل رسمی می‌باشد. این تعطیلات برای مدارس و دانشگاه ها تا سیزده فروردین ادامه دارد.

در این ایام و تعطیلی ها توجه خاصی به اوقات فراقت و سفر های نوروزی میشود.اوقات فراقتی مانند مطالعه و یا دیدن فیلم و تفریحات دیگر و همچنین انجام بازی های سرگرم کننده در اینترنت و بلاخره سایت گردانی میتوان یاد کرد.

همانطور که میدانید به دلیل استقبال زیاد مردم از نت و شلوغی ترافیک در isp ها باعث افت سرعت نت و همچنین قطعی های موقت میشود.

کاهش پینگ,کاهش پینگ بازی,سرویس کاهش پینگ

سرویس کاهش پینگ در نوروز

گروه نوین پینگ در ایام نوروز برای کاهش پینگ اقدام به ارائه کردن انواع سرویس کاهش پینگ با زمان های متفاوت و حجم های نا محدود با قیمت های بسیار مناسب نسبت به سایر همکاران و کیفیت های بالا در سرویس دهی به شما عزیزان کرده است.

برای رضایت مندی شما کاربران گرامی ما در ایام نوروز کد های تخفیفی را درون سایت به نمایش گذاشته ایم که به وسیله این کد ها شما میتوانید سرویس های کاهش پینگ را با قیمت های پایین تری به صورت آنلاین از سایت ما خریداری و استفاده کنید.

سرویس کاهش پینگ بازی ما به طوری تنظیم شده اند که شما با اینترنت های معمولی ایرانسل و همراه اول نیز میتوانید متصل شده و در همه مکان های قابل آنتن دهی از آن استفاده کرده و هیچ مشکلی بابت افت سرعت و یا قطعی های موقتی نداشته باشید.

برای اطلاع از اکانت نامحدود کاهش پینگ به پست قبلی سایت سر بزنید.

کانال تلگرامی سایت نوین پینگ : https://telegram.me/novinping

نوشته شده توسط گروه نوین پینگ

موضوع : اخبار, کاهش پینگ بازی

کانکش ها و آموزش ها